Biżuteria z kryształkami Swarovskiego na różne okazje

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego na różne okazje

Więcej szczegółów o Swarovski biżuteria

Kryształy wyglądają wprawdzie doskonale, jednak nie wszyscy są w stanie sfinansować ich zakup. Na szczęście w sklepach złotniczych dostępne są także tańsze odpowiedniki tych kamieni. Największym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie kryształki Swarovskiego. Tradycja ich wytwarzania sięga XIX stulecia, kiedy Daniel Swarovski wynalazł urządzenie do szlifowania szkła ołowiowego. Obecnie biżuteria z kryształkami Swarovskiego noszona jest na całym świecie. A kryształki spotyka się zarówno w kolczykach, jak i telefonach komórkowych czy też na obuwiu.

Jak produkuje się biżuterię z kryształkami Swarovskiego?

Kryształki Swarovskiego to obrobione szkło ołowiowe. Technika ich produkcji jest tajna – wiemy tylko, iż wykorzystuje się w tym celu dedykowane maszyny, zaś cały proces odbywa się w dużej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego waży zdecydowanie mniej od naturalnego kryształu. Na tle konkurencji odróżnia się przede wszystkim starannym szlifem – na pierwszy rzut oka przypomina autentyczne kryształy.

Rodzaje biżuterii z kryształkami Swarovskiego

Marka oferuje również wiele wyrobów – sprzedaje kryształki wytwórcom laptopów lub oświetlenia. Należy też dodać, że Swarovski jest producentem lornetek oraz odblasków – na przykład tych, które stosowane są w krajowych tablicach drogowych. Jednak to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, naszyjniki czy broszki – są głównym i najbardziej popularnym produktem tej firmy. Można je kupić zarówno w markowych sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach online, które prezentują niezaprzeczalnie największy ich wybór.