Bransoletki z koralikami

Bransoletki z koralikami

Chcesz kupić bransoletki z koralikami? Wejdź na www.bizutik.pl.

Gdy pragniemy posiadać nietuzinkowe bransoletki z koralików, najlepiej przygotować je w domu. Naturalnie możemy również kupić je w butiku, jednak nie będą już takie oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ są odpowiednie na każdą okoliczność.

Jak zrobić bransoletki z koralikami?

Najczęstszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy użyciu igły, nici, szydełka i zestawu koralików tworzymy wyjątkową biżuterię. To prosta technika, dzięki której wykonamy bransoletki o okrągłym fasonie.Poza tym, w Sieci jest wiele stron, na których możemy obejrzeć samouczki pokazujące, jak samemu tworzyć bransoletki z koralikami.

Bransoletki z koralikami – technika Peyote

Trudniejszym sposobem umożliwiającym stworzenie falowanej bransoletki jest metoda Peyote. Wymaga ona większej cierpliwości oraz dużo wolnego czasu. Do zrobienia bransoletki tym sposobem niezbędna będzie: żyłka lub nici, koraliki i igła.

Jakie są wzory bransoletek z koralikami?

Dostępna jest niezliczona ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przejścia barw.
W dzisiejszych czasach popularne są cyfrowe wzory bransoletek. Wykorzystując je, robienie biżuterii staje się znacznie szybsze i łatwiejsze.Oczywiście, nie każdy ma umiejętności niezbędne do zrobienia biżuterii z koralikami. W takiej sytuacji można wybrać jeden z wielu wiele ciekawych modeli w sieci oraz sklepach stacjonarnych.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]