Kolczyki z cyrkoniami na każdą okazję

Kolczyki z cyrkoniami na każdą okazję

Więcej o kolczykach z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to piękny podarunek dla eleganckiej kobiety. Te szlachetne wyroby idealnie harmonizują się z kolczykami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, mające wspaniałe parametry optyczne. Połyskują pod wpływem światła szykownym blaskiem, są fachowo wyszlifowane oraz bezbarwne. Ich kształt znakomicie imituje drogocenne brylanty, wykorzystywane są więc jako detal biżuteryjny. Produkowane są również kolorowe warianty cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych domieszek można otrzymać poniższe zabarwienia: niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy. Najchętniej kupowane są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji urodzin lub na Gwiazdkę.

Klasyczne piękno – kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te piękne ozdoby są mocne i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, dlatego idealnie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic, jak również naszyjników. W jakich sklepach możemy zakupić dodatki z cyrkoniami? Szeroki wachlarz zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w rozmaitych wersjach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wymarzoną i stylową biżuterię. Polki często kupują minimalistyczne kolczyki, jak również te bogato zdobione.