Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Tutaj zapoznasz się z szerokim asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków

Wraz z rozwojem rynku i ewolucją internetu, zreformowaliśmy również nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. Teraz chętnie korzystamy z opcji zakupów przez internet. I chociaż w sieci wyszukamy niemal wszystko, wciąż jest mnóstwo artykułów, które najlepiej kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Czy powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Kupno platynowej broszki, wisiorka lub pierścionka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Wobec tego, aby mieć pewność, że biżuteria zaspokoi w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim działaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy pragniemy kupić pierścionek lub obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli zaś zauważymy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za ciasny albo zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego rozmiaru albo zrobi nowy. Kolejną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej pomocy złotnika. Pokaże on współczesne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej daje się z okazji urodzin, chrztu czy ślubu.

Dodatkowe usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł, ale także świadczą dodatkowe usługi. Naprawa zniszczonej biżuterii jest kluczową z nich. Jeżeli zerwał się nam wisiorek lub wypadł kamień z kolczyka, złotnik ekspresowo i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Zmieni również obwód sygnetu, jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy rozmiar palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na zawieszce czy pierścionku podziękowania, gratulacje, datę albo inną istotną dla nas treść. Z kolei jeśli chcemy obdarować kogoś unikalnym prezentem, albo mamy swój pomysł na pierścionek albo naszyjnik, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w mieszkaniu mamy niepotrzebną albo uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]