Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Jeśli szukasz srebrnej biżuterii, skieruj się tu

Jest z nami od stuleci i mimo dostępności różnych nowych wzorów, w gruncie rzeczy niewiele ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swoistą ozdobą człowieka, a także umożliwia wyrażenie swojego charakteru. Nic więc zaskakującego, że biżuterię równie chętnie noszą kobiety i mężczyźni, maluchy i ich rodzice, osoby z różnych grup społecznych. Niezależnie od tego, które projekty cenimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z takich samych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak często noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Atuty srebrnej biżuterii

Największym plusem srebrnej biżuterii jest na pewno to, że jej używanie pozwala uniknąć różnych schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć także o jego wyglądzie, który łączy się z dość niskimi cenami.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro posłuży sporo czasu, jednak należy odpowiednio je pielęgnować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją porysować czy pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie ze spirytusem czy sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w pudełku z delikatną wyściółką – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]