Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Zamów kolczyki

Jednymi z najchętniej kupowanych przez kobiety akcesoriów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – niezwykle uroczystą i w luźniejszym stylu. Zobaczmy w czym tkwi sekret, że są tak popularne i gdzie można je nabyć.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych rodzajach. Najpopularniejsze są subtelne wkręty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże szykowne. Równie często wybierane są wiszące kolczyki, które wspaniale wydłużają sylwetkę. Są wysadzane naturalnymi klejnotami albo całkowicie klasyczne. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie wywołują alergii skóry, co często dzieje się w przypadku dodatków z plastiku. Dobierając kolczyki sprawdźmy próbę oraz sposób ich wykonania – najbardziej niebanalne wykonano techniką przyciemniania.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się perfekcyjnie, należy umiejętnie je pielęgnować i systematycznie eliminować wszystkie zanieczyszczenia. Powinno się przecierać je regularnie delikatną gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne balsamy czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych szkatułkach. Nie polecamy natomiast przestarzałych sposobów polerowania, takich jak pasta do zębów czy ocet. Takie środki niezwykle naruszają elastyczną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków jest bez wątpienia w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to niebywała wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane kobiety.