Wyjątkowe kolczyki z koralem

Wyjątkowe kolczyki z koralem

Sprawdź, gdzie kupić kolczyki z koralem.

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są już od wielu lat. Mówi się, że zmniejszają tendencje samobójcze. Koral zwiększy odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Ma działanie wyciszające. Koral posiada również właściwości regenerujące: wzmacnia kości, a także zwiększa płodność. Koral przypisywany jest zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jest w czym wybierać

Najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i czerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz Corallium elatius z rejonu Japonii.

Kolczyki z koralem – do czego włożyć

Kolczyki z koralem to niezwykle uniwersalna ozdoba. Taki rodzaj biżuterii można wkładać na co dzień, do zwykłych bluzek i jeansowych spodni. Idealnie pasują do stylizacji inspirowanych ludowością.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]