Automatyczna obsługa należności przy użyciu aplikacji Flobo

automatyczna obsługa należności

Biznesmeni bezustannie poszukują narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a w tym samym czasie zredukować czas tracony na obsługę części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – zasada działania

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie obserwuje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko największych firm, ale także i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają tylko 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, nadzwyczaj wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznej obsługi należności dla podmiotów usługowych, szkół oraz domów wypoczynkowych

Nie jesteś pewny czy aplikacja Flobo to przydatne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, więc znakomicie sprawdzi się w szkołach językowych albo niepublicznych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się również pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga wcześniejszej opłaty, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]