Kurs rysunku architektonicznego – gdy marzysz o studiach na architekturze

Kurs rysunku architektonicznego – gdy marzysz o studiach na architekturze

Na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/ uzyskasz więcej szczegółów o rysunku architektonicznym.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo czynników – w głównej mierze fakt, iż są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz perspektywa wysokich zarobków i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w stworzeniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale również wskazówki profesjonalistów pomagające przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Gdańsku, Lublinie, Łodzi lub za granicą). Uczniowie mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]