Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Więcej informacji o usługach świadczonych przez szkołę rysunku na https://domin-krakow.pl

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, niemniej jednak także osoby, które nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Wykazano bowiem, że nawet nieprofesjonalne rysowanie dobroczynnie wpływa na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też istotnym elementem edukacji. Spore korzyści płynące z rysowania sprawiają, że spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne umiejętności. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których kierowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do kształtowania wyobraźni, wrażliwości i zdolności manualnych. Mnóstwo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Gdańsk, Łódź, Katowice czy Kraków. Nie brakuje też kursów adresowanych do hobbistów – tych, którzy zwyczajnie kochają rysować i chcieliby robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dopasowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych artystycznych zainteresowaniach. Sporo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, na jakie możemy się zdecydować. Dobre szkoły oferują też naukę rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]