Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Szukasz korzystnej oferty kursu rysunku Kraków? Nie czekaj! Wystarczy kliknąć tu.

Uwielbiasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują przyjazną atmosferę i najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również porad online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak grafika lub malarstwo. Z tego typu kursów korzystają też osoby zainteresowane digital designem, architekturą wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałą propozycją na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy odkryje warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]