Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Wyprawy w góry - dowiedz się więcej o ofercie na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/

Kochasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś wymagającym globtroterem doceniającym bezpieczne i solidnie przygotowane eskapady kierowane przez kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Zapraszamy na trekkingi, które prowadzą na pasma górskie prawie każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do miłośników górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które cenią aktywne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Aby uczestniczyć w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia oraz świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to oferta dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4000 m n.p.m. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o dużej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają przy tym urzeczywistnienie marzeń i sprawdzenie się w ciężkich warunkach. Firma korzysta z wykwalifikowanych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami wyprawy. Są oni również w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy między innymi w Himalaje, Andy czy na pasmo Riła.

Dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]