Przenośne stoisko lub punkt informacyjny – o namiotach reklamowych

Przenośne stoisko lub punkt informacyjny – o namiotach reklamowych

Lato to czas wzmożonej sprzedaży w wielu branżach. By jeszcze bardziej poprawić wyniki, część firm decyduje się na stworzenie mobilnych punktów promocyjnych. Nierzadko wybierają wtedy namioty reklamowe pozwalające chronić klientów i pracowników przed słońcem, wiatrem i deszczem, a zarazem uniknąć długiego i kłopotliwego montażu, a także wysokich kosztów. Wzrastający popyt na tego rodzaju namioty nie bierze się jednak znikąd. Warto zatem poznać ich liczne walory i dowiedzieć się, w jakich przypadkach ich wykorzystanie jest szczególnie przydatne.

Czemu warto używać namioty reklamowe?

Jak już nadmieniliśmy, najważniejszy atut namiotów reklamowych to ich mobilność. W połączeniu z prostym złożeniem i rozłożeniem sprawia, że to doskonałe rozwiązanie dla firm zajmujących się promocją. Wielu klientów ceni również możliwość dopasowania konstrukcji namiotu do własnych potrzeb. Namioty reklamowe mają dowolną długość, wysokość, szerokość i kształt – te atrybuty są uzależnione wyłącznie od wskazówek inwestora. Należy też wspomnieć o ich uniwersalności. Dobre namioty sprawdzają się w temperaturze od -40°C do 60°C, co powoduje, że mogą być wykorzystane przez cały rok, nawet przy najbardziej ekstremalnej pogodzie.

Kto jeszcze wykorzystuje namioty reklamowe?

Po namioty reklamowe sięga mnóstwo podmiotów przy okazji różnego rodzaju eventów plenerowych. Są pośród nich zarówno przedsiębiorstwa, jak i NGO-sy lub politycy. Znakomicie sprawdzają się w trakcie festiwali, w miejscowościach wypoczynkowych, na imprezach sportowych jak np. półmaratony, w czasie kampanii wyborczej lub targów – mogą być mobilnym biurem, miejscem dyskusji, sklepem lub punktem gastronomicznym.