Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Dowiedz się, gdzie kupić akcesoria do alkoholu

Domowy wyrób alkoholi, niegdyś ogromnie popularny, dziś powraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (alkohole wyprodukowane samodzielnie są dużo tańsze niż te ze sklepu), ale też możliwość przygotowania napojów według własnych upodobań, pociąg do eksperymentów i satysfakcja płynąca z picia swoich alkoholi. Gros osób, które samodzielnie przygotowują domowe napoje, wybiera wino, cydr, piwo lub nalewki, chociaż nie brak też amatorów tradycyjnego samogonu. Jednak bez względu na to, w jakich trunkach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w stosowne akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Wyrób alkoholu w domu nie jest możliwy bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – specjalnych rurek, balonów, korków czy pojemników. Poza tym do każdego rodzaju trunku potrzebne są inne akcesoria – w przypadku wina jest to m.in. prasa do owoców, zaś w przypadku piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym aczkolwiek spis koniecznych akcesoriów się nie kończy, ponieważ butelki z alkoholem powinno się stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber czy pozostałe domowe alkohole jesteśmy w stanie wykonać samemu. Zdecydowanie lepiej będą się natomiast prezentować butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami oraz dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez wstydu możemy wręczyć krewnym w charakterze upominku lub zaserwować podczas towarzyskich imprez. Szczególny wariant takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych alkoholach, ale także tych nabytych w sklepie i podkreślić tym samym charakter bankietu.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]