Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Więcej informacji o słoju z kranikiem.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Jak można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem jest piękną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on używany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania kompotów, lemoniad, soków oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego zaletą jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]