Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

Nic bardziej nie zachęca do udziału w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez strachu, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do zamkniętych sal – Polacy docenili możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, bankietach, uroczystościach weselnych. Namioty imprezowe zdadzą egzamin zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dobrania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Komu przydadzą się namioty imprezowe?

Namioty na imprezy przydadzą się głównie osobom planującym przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom firm przygotowującym zabawę integracyjną, a także na przykład właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to niezbędny element letniego przyjęcia!

Atuty namiotów na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto główne cechy, którymi charakteryzują się najwyższej jakości namioty imprezowe . Sprzedaż tego asortymentu odbywa się najczęściej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Możemy również maskownice w kilku kolorach.