Box na dach samochodu – bezpieczny bagażnik na narty i nie tylko

Box na dach samochodu – bezpieczny bagażnik na narty i nie tylko

Chcesz kupić box dachowy? Koniecznie odwiedź ten adres.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca transport dużej liczby bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, modele bazowe na relingach, a także belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, zniszczenia czy korozję. Nadzwyczaj popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Oczywiśćie, typ bagażnika powinien być dobrany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – duża pojemność

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne paski transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają sporą ładowność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien się na nie zdecydować?

Transport sprzętu na dachu samochodu to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają przede wszystkim osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także inne akcesoria turystyczne, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy wewnątrz auta.

Dane:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]