Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Zamów słoiki hurt.

Wytwarzanie żywności jest gałęzią gospodarki, która póki będzie istnieć ludzkość nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to jednocześnie branża, w której idealnie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile znajdą odbiorcę na swój pyszny, autorski lub ekologiczny produkt. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zapakowana tak, by produkt jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w słoiczki oraz butelki ze szkła. Plusem tego typu opakowań jest to, iż są ekologiczne, dlatego że można je recyklingować.

Słoiki oraz butelki w hurcie najlepiej od lokalnego dystrybutora

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży od dostawców adresowane do klienta indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niewielką przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo smalec kanapkowy, ocet czy dżemy, będzie zużywać rok w rok nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości daleko wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup słoików oraz butelek w hurcie będzie tym samym dla niego zarówno formą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach na ogół można oczekiwać sporego rabatu od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u polskiego hurtownika butelek oraz słoików. Tym sposobem także dostanie je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz słoiki oraz butelki na palety

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i pojemności butelki szklane (znakomite do przechowywania wina, piwa czy soków) i słoiki. Dowożone są one do odbiorcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od rozmiaru opakowań – po 800, 1300, a nawet 2000 sztuk wybranego pojemnika. Firmy posiadające własne auta transportowe mogą też odebrać zamówiony towar wprost z magazynu sprzedającego. Wraz z słoikami bądź butelkami w hurcie można także zamówić odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]