Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Dowiedz się więcej o celebrytce.

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane sprawia, iż każdy łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek oraz aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem oraz złota, a więc mogą je kupować wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują budżetem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to serduszko, kółeczko pełne lub z dziurką, gwiazdka, słonik, żyletka i symbol nieskończoności. Panie zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również pasującego znaczenia. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem przekory i ponadprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]