Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

chemia przemysłowa, ekologiczne środki czystości, środki do czyszczenia

Żeby zachować porządek – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – niezbędne są właściwe preparaty oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych na ogół wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo zadań będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, zapewniając szybkie sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i hurtownicy chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czyszczące – dla kogo?

Asortyment profesjonalnej chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o usuwaniu rzadkich zabrudzeń, między innymi graffiti, kamienia kotłowego, tłustych osadów lub wykwitów pleśni.

Chemia gospodarcza – profesjonalna ochrona powłok

Profesjonalne środki czystości umożliwiają również na konserwację oraz ochronę powierzchni szczególnie wystawionych na szkodliwe działanie rozmaitych elementów i wandalizm. Znajdziemy wśród nich środki chroniące przed graffiti, środki do osłony stali przed korozją, specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, jak również impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna. Warto wspomnieć, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale także nadają im piękny wygląd.

Dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]