Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Jeśli chcesz nabyć mini przyłbice, koniecznie odwiedź ten adres

Pandemia koronawirusa, która opanowała wszystkie państwa, kompletnie zmieniła nasze relacje społeczne oraz życie. Reguły dystansu społecznego nakładają nieodzowność stosowania licznych środków, których rolą jest ochraniać nas przed rzeczywistym ryzykiem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do kina lub banku, gdzie zwykle spotykamy większe skupisko ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa nosić na ustach i nosie ochronną maskę. Jak jednakże postąpić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z tkaniny?

Mini przyłbica – wytrzymała oraz wygodna

Osoby, które uważają ochronne maseczki z bawełny za niekomfortowe i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, mogą zaopatrzyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Vitberg Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed zarażeniem wirusem w podobnym stopniu jak maska chirurgiczna, tzn. zasłania usta i nos, ale w tym samym czasie zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi atutami są trwałość, komfort i nieznaczna waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wyprodukowana jest z surowców, dzięki którym może być używana kilkadziesiąt razy. Jej przejrzystą przysłonę po użyciu można odkazić, a samą całość można także wyprać ręcznie (nawet do trzydziestu razy!) przy pomocy popularnych detergentów.

Mini przyłbica – dla sportowców i osób starszych

Ochronną przyłbicy rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również wygodzie. Osoby mające trudności z oddychaniem, mające powyżej 50 roku życia bądź sportowcy docenią swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą nosić maski ochronne podczas pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie przez parę godzin nie drażni. Działa ona z funkcją FaceID, co na pewno docenią najmłodsi użytkownicy.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]