Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Sprawdź Renault części na france-car.com.pl/c/269/renault.html

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy podwozia, silnika, nadwozia i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu uskarżają się właściciele modelu Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]