Ekspres do kawy Nivona – poznaj produkty tej marki

Ekspres do kawy Nivona – poznaj produkty tej marki

Kawa to smaczny napój, którym od zarania dziejów zachwycają się całe pokolenia jej miłośników. Wielu ludzi nie wytrzyma dnia bez choć małej jej filiżanki, a niektórzy piją ją wręcz parę razy na dobę. W większości wypadków satysfakcjonuje ich kawa rozpuszczalna, jednak najzagorzalsi sympatycy kawy sięgają po nią w ziarnach i często szukają wysokiej jakości sprzętów, które pomogą im wyzwolić z nich cały smak. Z myślą o nich produkowane są ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – przyjemny dla oka design

Mimo że Nivona jest względnie młodą marką (pojawiła się w 2005 r.), to wyraźnie zaakcentowała już swoje istnienie w sektorze sprzętu dla kawoszy. Wraz z ujawnianiem nowych modeli ekspresów wypracowuje sobie coraz większe uznanie koneserów kawy, zwłaszcza za sprawą tego, że wytwarza wysokiej klasy ekspresy w niebywale rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona odróżniają się stylowym wyglądem, utrzymanym w neutralnych barwach szarości, bieli oraz czerni. Tym samym będą znakomicie prezentować się w biurach oraz kawiarniach, jak i w kuchni prywatnych mieszkań. I pomimo że posiadają wiele funkcji, są to urządzenia całkiem proste w obsłudze, z którym poradzi sobie każdy.

Ekspresy Nivona – poznaj ich najlepsze funkcje

Ekspresy do kawy Nivona mają wiele praktycznych funkcji. Z niektórymi z nich, np. z modelami NICR 759 i NICR 779 można połączyć się za pomocą Bluetooth i tym samym kierować nimi z poziomu tabletu. Ekspresy do kawy marki Nivona posiadają również wbudowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże wydobyć z rozdrobnionych ziaren ich intensywny smak. Dzięki opcji Easy-Spumatore (obecnej np. w ekspresie NICR 670) błyskawicznie uzyskamy aksamitną piankę do latte. Opcja “Moja kawa” pozwala natomiast na zapisanie preferowanych ustawień przyrządzania napojów. Co najistotniejsze, ekspresy Nivona można bez trudu wyczyścić.