Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Etykiety na bimber znajdziesz na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowana jest od wieków i od samego jej zarzewia jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na osiemnastkę, wesele bądź imieniny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – podziękuj rodzinie i znajomym

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale też dość często Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki prezent jest uważany za rodzaj podziękowania za przybycie na ceremonię. Ale takie butelki z wódką mogą też przerodzić się w cenną pamiątkę, której rodzina i znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę, na których można zamieścić informację o podziękowanie za przybycie, miejscu i dniu ślubu lub imionach nowożeńców. Etykiety weselne można zamówić w różnorodnych wzorach i kolorystyce, dlatego bez trudu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji zamawiającego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub przyjęciu urodzinowym.

Spersonalizowane etykiety na bimber – oznaczaj domowe alkohole

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można dekorować flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli produkujesz swoje wina, soki czy nalewki, a następnie wręczasz je rodzinie lub kolegom nawet bez okazji, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę zwykłej flaszki. Dodatkowo butelki można też oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]