Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Kliknij tu, aby zamówić gąsior na wino

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin, urodzin lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też perfekcyjna ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe gąsiory na wino wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]