Jakie sztuczne rzęsy wybrać – w kępkach czy w paskach?

Jakie sztuczne rzęsy wybrać – w kępkach czy w paskach?

Szukasz przedłużanych rzęs? Wejdź na houseofbeauty.com.pl.

Długie i bujne rzęsy to najpiękniejszy wyróżnik kobiety. Obecnie nawet te, których los nie obdarował wyrazistą oprawą oczu, mogą onieśmielać pociągającym spojrzeniem – rozwiązaniem są przedłużane rzęsy. Z tworzyw są one wykonane i jaka jest ich wytrzymałość?

Sztuczne rzęsy – syntetyczne i naturalne

Przedłużane rzęsy to prosty i niezawodny sposób na idealne podkreślenie makijażu. Pragniesz uzupełnić kosmetyczkę o najwyższej jakości sztuczne rzęsy, które przyniosą długoterminowe i bezkonkurencyjne efekty? Najczęściej polecanym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek oraz na pasku. W ostatnim przypadku wszystko co należy wykonać to przylepić pasek do górnej powieki zaraz nad zarysem naturalnych rzęs – efekt jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone z kolei do zagęszczania włosków, ale można je zastosować jedynie na zewnętrznych kącikach oczu. Dostępne w sprzedaży warianty rzęs są produkowane z naturalnych materiałów, takich jak wyjaławiane ludzkie włosy, włosie z futra norek syberyjskich lub jedwab, ale również z wysokiej klasy tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru. Ostatnio powodzeniem cieszą się również rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – nie zapomnij o akcesoriach

Przedłużane muszą być lekkie, aby nie obciążać powieki i dawać wysoki wysoki komfort, a zarazem proste do nałożenia i nadzwyczaj trwałe. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele wielokrotnego użytku doskonale sprawdzające się na wytwornych kolacjach. Masz już przedłużane rzęsy? Miej na uwadze, że do ich aplikacji konieczne są specjalne przybory – hipoalergiczny klej, który nie wywoła podrażnień powiek, jak również szczypczyki. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, warto również zastosować na powieki specjalną odżywkę, która wzmocni prawdziwe włoski.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]