Kapsułki Cafissimo – poznaj alternatywy

Kapsułki Cafissimo – poznaj alternatywy

Jeśli potrzebujesz kapsułek Cafissimo, koniecznie sprawdź http://bit.ly/2T2GNiI

Metoda parzenia kawa w kapsułkach jest znana od czterdziestu lat i powoli zdobywała sobie nowych miłośników. Ten wygodny system umożliwia przyrządzanie napoju wysokiej jakości w wyjątkowo nieskomplikowany sposób – wystarczy włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w ekspresie, napełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po minucie można delektować się aromatycznym napojem.

Jakie znamy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów takiego parzenia kawy. Ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo jest jednym z cieszących się największą popularnością na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo różnią się formą od innych, co przez zmuszało klientów do zaopatrywania się w kawę od jednego wytwórcy. Kwestia ta dotyczyła każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie oferowanych jest w sprzedaży – także w Polsce – coraz więcej ich zamienników. Włoski producent Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten posiada linię kaw single origin, nazywanych także kawą speciality. Ziarna tych kaw cechują się tym, że wywodzą się z jednej uprawy, zbioru oraz gatunku. Smak jej naparu jest unikatowy, gdyż stworzyło go mnóstwo różnorodnych składników, przykładowo konkretna pogoda panująca w roku wzrostu roślin. Dodawanie do kaw speciality mleka czy dodatków aromatyzujących zagłusza ich unikatowe nuty smakowe. W sklepach kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (robusta), a także z Kolumbii oraz Nikaragui (arabika). W tych ziarnach mocno dostrzegalne są nuty kakaowe, kwiatowe i czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – wysokiej jakości co dnia

Zaparzacze do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w hostelach lub biurach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczny i zazwyczaj mieści się w widełkach 1,10-1,40 zł. Łatwo wyliczyć, że taka kawa jest kilka razy tańsza niż tożsamy napój podawany w kawiarniach na mieście bądź na stołówkach w biurze. niebanalne wzornictwo oraz przystępne ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, że z roku na rok częściej znajdują one miejsce w naszych kuchniach. Przy użyciu ich będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy każdego dnia, a przy tym podamy koleżankom najwyższej jakości kawę w trakcie okazjonalnych spotkań, nie obawiając się o wysokie koszty. Jeśli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy uprzednio czy są zgodne z posiadanym przez nas sprzętem.

Dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]