Kilka słów o zamiennikach kapsułek do Dolce Gusto

Kilka słów o zamiennikach kapsułek do Dolce Gusto

Dolce Gusto kapsułki. Zdobądź więcej wiadomości

Ekspresy z systemem Nescafe Dolce Gusto na dobre wtopiły się w krajobraz naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do fantastycznych gatunków kawy. Smakosze tego napoju z czasem uznali, iż nie chcą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, stąd na rynku szybko powstał powstał popyt na kapsułek Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę marek, które zaczęły stopniowo podbijać serca miłośników kawy.

Czy można nabyć zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z różnorodnych europejskich krajów, w tym także z Polski. Rzecz jasna, kiedy myślimy o pysznej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest mocne espresso. Nie dziwi zatem, iż największy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, a także kawy składające się wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który oferuje pyszną czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, jak również dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Cortado, z którego można przygotować kawę o objętości 40 ml, i Con Leche – napój o objętości 120 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich koszt w sklepach internetowych jest w większości wypadków o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów pracujących na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich użycie nie wpłynie źle na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu spisu ekspresów zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]