Namioty ślubne – wesele we własnym ogrodzie

Namioty ślubne – wesele we własnym ogrodzie

Śluby w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty ślubne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub na świeżym powietrzu i chcesz wybrać najlepszy produkt? Przeczytaj nasze wskazówki!

Namiot na wesele a liczba gości

Popularność ślubów na świeżym powietrzu sprawia, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne produkowane z myślą o kameralnych imprezach, jak i modele, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla dużej liczby gości. Organizujesz niewielkie przyjęcie w ogrodzie, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe plany, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot na wesele – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Pojemność namiotu to oczywiście nie jedyny czynnik, który warto wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niesłychanie ważny jest również rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Gwiazda, Turek, Stretch, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, a także hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o wygodę gości

Istotna jest również solidna budowa namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą wygodę zapewnią wodoszczelne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.