Nie tylko lakier – pyłki i ozdoby do paznokci

ozdoby do paznokci, pyłki do paznokci

Zdobienie paznokci na pozór jest łatwe. W rzeczywistości to trudne zadanie, które wymaga określonych kwalifikacji oraz odpowiednich materiałów. Manicure wykonane przez profesjonalną kosmetyczkę rekompensuje jednak koszty związane z wizytą w salonie piękności. Nieszablonowo umalowane paznokcie zachwycą każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki stają się powodem prawdziwej dumy. Jakich ozdób do paznokci używają kosmetyczki? Jak dopasować produkt, który będzie najlepiej wyglądał na naszych dłoniach?

Pyłki do paznokci – więcej możliwości ozdabiania

Do dekoracji paznokci teoretycznie wystarczy zwykły lakier. Należy jednakże mieć na uwadze, iż za jego pomocą nie osiągniemy naprawdę dobrych efektów. Te są możliwe jedynie przy użyciu dodatkowych produktów, jak np. pyłki do paznokci. Dzięki nim paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak chciałyśmy. Efekty, jakie osiągniemy dzięki pyłkom do paznokci to między innymi metaliczny odblask, lustrzane odbicie lub każdy wymyślony wzorek. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy też ozdoby do paznokci w formie naklejek, które pozwalają na uzyskanie efektu hologramu.

Kto produkuje ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz inne kosmetyki nadające im wyjątkowy wygląd można znaleźć w ofercie wielu marek, które często są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najważniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to między innymi Semilac, Indigo, Christian Louboutin, ABA Group, Neonail, Miyo, Lit Cosmetics oraz Paese.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]