Owiewki i tank pady – czy masz już te akcesoria motocyklowe?

Owiewki i tank pady – czy masz już te akcesoria motocyklowe?

Dalsze informacje o akcesoriach motocyklowych w Krakowie.

Jazda na motocyklu to radość sama w sobie. Są metody na to, aby przemieszczanie się jednośladem dawało znacznie więcej zabawy, a w tym samym czasie było bezpieczne oraz wygodniejsze. Sprawią to trafnie dobrane akcesoria, w które kierowcy powinni wyposażyć swój motor. Asortyment takich akcesoriów motocyklowych jest spory i znajdą się tu zarówno produkty, w których kluczowa jest funkcjonalność, jak i gadżety, które wpływają na wygląd maszyny. Wymieniamy kilka najciekawszych i najbardziej przydatnych.

Akcesoria motocyklowe – owiewki niezbędne dla kierowców lubiących szybką jazdę

Im większą mamy prędkość, tym bardziej natężony i mocniejszy strumień powietrza napiera na twarz motocyklisty. Łączy się to wieloma niedogodnościami. Ostry podmuch wiatru powoduje, iż szybciej czujemy mróz. Rozpędzone powietrze natęża też poziom hałasu docierający do kierowcy oraz powoduje, że na osłonie kasku rozpryskują się insekty, co zauważalnie zawęża widoczność. Można jednakże uniemożliwić podobne przypadki montując deflektor, który skieruje strumień powietrza w inną stroną.

Jakie pozostałe akcesoria motocyklowe wypada kupić?

Crash pady oraz tank pady

Podróż na motorze niestety jest nieodłącznie powiązana z ryzykiem wypadku. Spokojny i odpowiedzialny styl jazdy zdecydowanie zmniejsza to niebezpieczeństwo, jednakże nie niweluje go w pełni. Pomijając ochronę samego motocyklisty, wypada zadbać również o zabezpieczenie motocykla. W tym pomogą tank pady i crash pady, czyli małe elementy, które można mocować na różnych częściach jednośladu (np. do tylnej i przedniej osi bądź na zbiorniku paliwa). Wchłaniają one dużą część energii podczas upadku, a jednocześnie zapobiegają ewentualnym zarysowaniom lakieru.

Przydatny uchwyt dla pasażera

Kierowcy często przewożący pasażerów powinni zadbać o ich komfort i bezpieczeństwo. W takim wypadku niezbędny okaże się specjalny uchwyt dla pasażera zapewniający mu większą równowagę.

Dane:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]