Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Planujesz urządzenie imprezy w ogrodzie i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i o czym wypada pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Pawilon ogrodowy – jakie ma zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się w czasie rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze, przyjęciach typu baby shower, rocznicach, rodzinnych zjazdach i innych istotnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale również przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega również kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) i całoroczne. Wybór stosownego modelu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Trwałe oraz łatwe w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się mocną konstrukcją i zdołają zachować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a intuicyjne składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, że sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całej konstrukcji.