Podkłady jednorazowe i ich zastosowanie

Podkłady jednorazowe i ich zastosowanie

Chcesz nabyć podkłady jednorazowe? Odwiedź ten adres

Stanowiące bezpośrednie zagrożenie dla naszego zdrowia bakterie, wirusy i grzyby znajdują się dosłownie wszędzie. Wyjątkowo wysokie ryzyko zakażenia powstaje jednak w punktach, w których często pojawiają się osoby chore lub tam, gdzie w wyniku różnych zabiegów narzędzia mają bezpośredni kontakt ze skórą lub innymi tkankami. Takimi punktami są głównie wszelkiego typu studia tatuażu, szpitale i kliniki, gabinety kosmetyczne czy salony spa. Żeby obniżyć ryzyko transferu drobnoustrojów i innych chorobotwórczych mikroorganizmów, używa się rozmaitych akcesoriów – poza rękawiczkami ochronnymi i środkami antybakteryjnymi są to w szczególności podkłady higieniczne.

Podkłady higieniczne – ochrona przed mikroorganizmami i grzybów

Większość niebezpiecznych wirusów i grzybów przenosi się poprzez kontakt skóry ze skażoną powierzchnią, dotykaną wcześniej przez osoby zarażone. By zminimalizować niebezpieczeństwo przenoszenia się bakterii w gabinetach i salonach kosmetycznych, korzysta się z podkładów higienicznych. Przeważnie są one wykonane z celulozy lub analogicznych tworzyw i tworzą skuteczną barierę dla mikroorganizmów. Podkłady higieniczne są jednokrotnego użytku i służą do wykładania m.in. foteli ginekologicznych i dentystycznych, kozetek oraz sprzętu rehabilitacyjnego.

Podkłady jednorazowe – do używania w ogólnodostępnym WC

Jeszcze większe niebezpieczeństwo roznoszenia się infekcji skórnych wywoływanych przez bakterie jest tam, gdzie z zakażoną powierzchnią styka się nieosłoniona skóra – czyli w toalecie. Prawdopodobieństwo przeniesienia się zarazków redukują podkłady jednorazowe przeznaczone do wykładania na deskach klozetowych. Korzystanie z nich jest zalecane we wszystkich miejscach posiadających publiczne toalety – na przykład w firmach, sklepach, urzędach czy placówkach oświaty.

Dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]