Poznaj sklep ze skanerami 3D i znajdź najlepszy sprzęt dla swojej firmy

Poznaj sklep ze skanerami 3D i znajdź najlepszy sprzęt dla swojej firmy

Więcej o skanerach 3D na cadxpert.pl/skanery-3d/

Asortyment firmy CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępny jest sprzęt następujących marek, m.in.:
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników dentystycznych,
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan.

Shining 3D – skanery od autora szeregu patentów

Marka Shining 3D już od ponad dekady (od 2004 r.) produkuje najwyższej jakości sprzęt do druku 3D (skanery 3D, ale również drukarki 3D, materiały oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D cechuje się nowatorskim podejściem, jest także pomysłodawcą szeregu patentów – do 2015 r. złożyli ich łącznie paręset ( między innymi na oprogramowanie i wzory). Skanery 3D tego producenta mają duże zastosowanie w przemyśle, budownictwie, motoryzacji i szeregu innych branżach przemysłu. Sprzęt Shining 3D dąży do wzrostu efektywności, poprawy jakości i zredukowania nakładów na produkcję.

Skanery 3D Degree of Freedom – poznaj trzy linie produktów

Wyróżnia się DOF skanerów 3D firmy DOF:
– Edge – to linia produktów, które charakteryzują się dokładnością i szybkością. Aż 6 trybów skanowania do wyboru umożliwia jeszcze precyzyjniejsze dopasowanie potencjału urządzenia do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D będące częścią tej kolekcji są proste w obsłudze, efektywne oraz zapewniają dużą dokładność skanów. Umożliwiają skanowanie również elementów o trudnym dostępie (przykładowo wycisku stomatologicznego), dlatego są stosowane w ortodoncji oraz protetyce.
– Swing – urządzenia z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (wyglądają jak litera L), dużą efektywnością i szybkością pomiarów oraz łatwą obsługą. Sklep CadXpert posiada w ofercie również skanery 3D HD – zastosowane w nich kamery o dużej rozdzielczości zapewniają skany w jakości HD.
– Freedom – ta linia produktów jest najbardziej czuła i najszybsza. Za sprawą wykorzystania technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje mobilną jednostkę optyczną, skan jest niezwykle dokładny. Szybkie działanie, łatwa i komfortowa obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne plusy urządzeń z linii Freedom.

Skaner 3D Tiger od RS SCAN dla ortopedów oraz producentów obuwia

Ostatnia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to asortyment marki RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym cechuje się ten sprzęt? Nadzwyczajną szybkością działania – proces skanowania zajmuje nie dłużej niż 15 sekund. Użycie aż 9 kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej zapewnia doskonałe odzwierciedlenie obiektów oraz precyzję. Skaner 3D Tiger jest stworzony głównie do ortopedów, rehabilitantów oraz producentów obuwia. Jego dokładność w działaniu jest używana do skanowania stóp, wkładek i butów.

Skanery 3D nie tylko dla największe marek

Skan 3D oraz druk 3D wciąż ewoluują, za rozwojem idzie zaś zastosowanie coraz to nowszych technik oraz materiałów. To wszystko sprawia, iż skanery 3D i ich cena sukcesywnie maleją. Jeszcze niedawno były to urządzenia, które posiadały jedynie największe marki, w dzisiejszych czasach wysokiej jakości skaner 3D to koszt, na który może sobie pozwolić nawet średniej wielkości firma. sklepie CadXpert podstawowe modele skanerów 3D są już od 7 tysięcy złotych (przykładowo skaner Shining3D Einscan SE). To niewielkich rozmiarów urządzenie, ważące niecałych 3 kg, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa szybko, precyzyjnie i odwzorowuje każdy detal.

Skanery 3D – sklep stacjonarny bądź e-sklep?

Czy wygodniej kupić specjalistyczny skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy online? Za zakupami w e-sklepie przemawia nieograniczony czas, by odpowiednio przemyśleć wybór urządzenia dopasowanego do potrzeb naszego przedsiębiorstwa, a także opcja wykonania ich o dowolnej godzinie. Atuty zakupów stacjonarnych? Skorzystanie z porady rzeczoznawców oraz opcja obejrzenia urządzeń na żywo. Ale można łączyć jedno z drugim – w sklepie online można wybrać wstępnie jakieś urządzenie, a potem umówić się (telefonicznie, mailowo czy przy pomocy formularza kontaktowego) na konsultacje w showroomie CadXpert, który znajduje się w Krakowie. Skaner 3D albo inny sprzęt do druku przestrzennego to duża inwestycja, z tej przyczyny najlepiej decydować na jego zakup po skorzystaniu z fachowego wsparcia doradców CadXpert. Po sprzedaży CadXpert zapewnia warsztaty dla użytkowników z posługiwania się urządzeniem, kompleksową obsługę posprzedażową oraz, a także pomoc techniczną.

Dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]