Chcesz nauczyć się malowania akwarelami? Zapisz się na kurs

Chcesz nauczyć się malowania akwarelami? Zapisz się na kurs

Kurs malowania akwarelami - ta niebywała oferta Was usatysfakcjonuje.

Malowanie akwarelami jest popularnym sposobem twórczego wyrażania siebie i nie ma potrzeby stawać się w tym profesjonalistą, aby czerpać z tego zadowolenie na co dzień. Dla wielu osób jest to wszak zaledwie pasja bądź metoda odprężenia się po wyczerpującym dniu w pracy i nie pragną oni osiągnięcia w tej dziedzinie doskonałości. Jednak jeśli chcesz malować coraz lepiej, zalecamy zgłosić się na kurs akwareli.

Kurs akwareli – dla początkujących twórców i nie tylko

Akwarele to mimo wszystko nie są proste farby. Rezultat końcowy sprawia wrażenie bardzo niepozornego i banalnego do wykonania, jednak wpływ ma na niego dużo czynników, o których młody twórca przeważnie nic nie wie. Duży udział w samym toku malowania ma także zbieg okoliczności – akwarele to medium, nad którym ciężko jest zapanować i nawet osoby wyrobione w tej technice w żadnym razie nie są przeświadczone o tym, że obraz zawsze będzie w stu procentach taka, jak chciały. Nauka malowania akwarelami to idealne miejsce, by rozpocząć swoja przygodę z tą techniką malarstwa oraz nabyć pomocną elementarną wiedzę nieodzowną do rozbudzenia w sobie miłości do akwareli. Każdy jest tu ciepło widziany, niezależnie od tego, czy podjął już próby z akwarelami, czy to jego pierwsze doświadczenie z tym typem farb. Dydaktycy kursu podczas pierwszych godzin starannie przybliżają właściwości akwareli, ogromne spektrum technik ich używania, a także rodzaje papieru, z którego korzysta się w malarstwie akwarelami i jego wpływ na finalny wygląd pracy.

Kurs malowania akwarelami – zalety nauki w zespole pasjonatów

W czasie ogólnodostępnego internetu nie ma problemu, żeby odszukać i obejrzeć tutoriale, które pokazują jak malować farbami akwarelowymi. Jednakże raczej nie będzie to równie rozwijające jak partycypacja w kursie akwareli pod okiem biegłego nauczyciela ze szkoły malarstwa i rysunku. W owocnej nauce umiejętności artystycznych niezastąpione są podpowiedzi, które uczestnicy kursu słyszą od instruktorów w czasie malowania. Takie korekty umożliwiają sprawniej rozwijać warsztat, a uczeń nie musi sam dochodzić do tego, jaki jego błąd sprawił, że zamierzany efekt nie wyszedł tak jak powinien. Prócz tego nauka w zespole innych osób o wspólnych zainteresowaniach tworzy życzliwą aurę wsparcia, które jest bardzo ważne w ośmielaniu do ciągłego rozwoju artystycznego. Uczestnictwo w rzeczowej analizie twórczości pozostałych kursantów, pomaga z kolei we obiektywnej ocenie osobistych prac już zakończeniu kursu.

Dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]