Co znajduje się w ofercie polskiego producenta blachodachówek?

pokrycia dachowe

Stosowane przez dekady standardowe dachówki betonowe i ceramiczne ponownie wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe z blachy. Liczne plusy tych drugich przyczyniły się do tego, że są one świetnym wyborem nie tylko dla końcowego odbiorcy, lecz też dla inwestorów.

Nowoczesne blachodachówki – mniejsze obciążenie dla struktury więźby dachowej

Blachodachówki królują na rynku pokryć dachowych z wielu przyczyn. Po pierwsze są dużo lżejsze niż dachówki ceramiczne, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję więźby dachowej, a przy tym również ułatwia przewóz i rozładunek tych modułów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich założenie jest nie tylko łatwe, ale i trwa krócej niż założenie dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich równe ustawienie pochłania zazwyczaj znacznie więcej czasu. Inną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do w zasadzie dowolnej, nawet dość wymyślnej, konstrukcji dachu, bowiem blachodachówkę da się bez przeszkód wyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe sprawdzą się znakomicie zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starymi obiektami, głównie dlatego, iż mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy cechują się także lepszą szczelnością. Ponadto łatwo je doczyścić. generalnie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i spłukanie wodą, a w razie silnych zabrudzeń – środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – szeroki wybór blachodachówek i blach trapezowych

Aby zamówić pokrycia dachowe dobrej klasy nie trzeba szukać daleko. Na rodzimym rynku od 30 lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się duży wybór blachodachówek, blach trapezowych oraz paneli dachowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych firmy, rozsianych na terenie 4 województw południowo-wschodniej Polski: świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego oraz lubelskiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie porysowań, jak również korozję. Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny nie licząc swoich produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (np. systemy rynnowe czy włazy dachowe), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych wiodących producentów.

Dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08