Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

Drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe kupisz na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/

Doskonałym rozwiązaniem projektowym, używanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w tradycyjnym stylu, są wciąż drzwi drewniane. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Opisujemy najistotniejsze parametry oraz możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego trzeba wybrać drzwi drewniane?

Drewno to organiczny materiał, który poprawnie pielęgnowany przetrwa w bardzo dobrym stanie nawet kilkanaście lat, a wykorzystany jako detal aranżacji pomieszczenia powoduje, że staje się ono bardziej intymne i przytulne. Nowoczesne techniki umożliwiają znakomite łączenie parametrów drewna z potrzebami współczesnego konsumenta, co owocuje powstaniem drzwi cechujących się wyrafinowanym wyglądem i ogromną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niskim stopniem rozszerzalności (czyli nie ulegają zniekształceniu) i stosowną izolacją cieplną. Opcja wykończenia ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, lakierem lub bejcą powoduje, że tego rodzaju drzwi sprawdzają się w pomieszczeniach wszelkiego typu – zarówno zaprojektowanych w nowomodnym, skandynawskim stylu, jak i domach urządzonych w stylistyce industrialnej. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z sosny, mahoniu czy dębu, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi, modele bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i sporo innych typów, które zachwycają estetyką i rewelacyjnie wyglądają przez lata.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane dla wszystkich mieszkań

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chcesz zamontować w swoim domu albo biurze skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub niestandardowych wymiarach? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku rekomenduje się powierzyć to zadanie wykwalifikowanym producentom, którzy oferują nieodpłatny pomiar, profesjonalne doradztwo, a także opcję zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie daje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do najróżniejszych potrzeb klienta i przykładowo wykończyć je szkłem – między innymi szybami bezpiecznymi, witrażowymi lub fazowanymi, co z pewnością zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]