Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Jeśli szukasz kontenera na odpady, powinieneś odwiedzić tę stronę

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery budowlane – postaw na najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać ze sporej ilości wariantów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na budowach często stosowane są też kontenery do transportu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]