Nowatorskie projekty domów drewnianych

Nowatorskie projekty domów drewnianych

Więcej w temacie domy drewniane projekt na barteksitarski.pl.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Innowacyjna budowa sprawia, że takie nieruchomości nie tylko wyglądają wyjątkowo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać również w miesiącach zimowych? Jak wyszukać architekta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – kosztują mniej niż domy z cegły

Całoroczne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów, ponieważ posiadają one mnóstwo walorów. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż murowane domki jednorodzinne. Mały ciężar nieruchomości oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, ponieważ są wznoszone z prefabrykatów. Odchodzą również prace związane z betonowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane mają coraz większe grono zwolenników. Łączą one w sobie dwa elementy. Domy drewniane nowoczesne zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym elementom zapewniają komfort taki sam jak murowane nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – naturalne prefabrykaty

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości wyprodukowane z surowca naturalnego, co powoduje, że w środku panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba ich dodatkowo docieplać. Kolejnym atutem jest mała grubość ścian, co gwarantuje dużą przestrzeń w nieruchomości. Domy drewniane można budować także podczas zimy, bo wszystkie prace realizowane są z pominięciem tynkowania. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]