Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Aranżacja wnętrz Kraków - więcej szczegółów o tej usłudze.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]