Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Kraków architekt, biuro projektowe Kraków

Biuro projektów świadczy rozległy wachlarz usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w komfortowym i ustawnym domku, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt może opracować całościowy projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie pilnować postęp prac, zaplanować odnowę domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych rezydencji, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro projektowe?

Szukasz kreatywnych, innowacyjnych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się spośród pozostałych domków w mieście? A może potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie przytulny, a jednocześnie funkcjonalny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające najświeższe nurty w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro architektoniczne – co projektowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty domów jednorodzinnych, aranżacji mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. kawiarnie, obiekty rekreacyjne, żłobki i pensjonaty. Układ przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do specyfiki danego obiektu oraz osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektów może także rozplanować praktyczne i obszerne garderoby, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]