Producent drzwi drewnianych wykona drzwi według Twojego projektu

Producent drzwi drewnianych wykona drzwi według Twojego projektu

Skieruj się tu, aby kupić drzwi drewniane

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnią praktyką w produkcji różnego rodzaju modułów okien i drzwi drewnianych. Lata funkcjonowania na polskim rynku spowodowało, że jej pracownicy zapewniają klientom wysoką jakość wytwarzanych produktów oraz usług. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale również ich niezawodność, osiągnięte dzięki zastosowaniu podczas ich produkcji nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol produkuje również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, produkcji oraz montażu modułów stolarki otworowej specjalistami przedsiębiorstwa kieruje dbałość o zachowanie czterech ideałów: absolutnego bezpieczeństwa produktów, pełnej wygody ich eksploatacji, wysokiej jakości oraz zadowolenia konsumenta.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych z Limanowej

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych cechuje się ogromną dbałością o jakość swoich wyrobów. Proponowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to wspaniały wybór dla konsumentów, którzy szukają niecodziennych, ale nieprzeciętnie funkcjonalnych i wytrzymałych produktów. Gwarantują one domownikom wysoki komfort – wydajnie odgradzają od zgiełku z zewnątrz oraz tworzą świetną izolację cieplną, co jest ważne nie tylko zimą, ale także podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów, dlatego wyposaża się je w nowoczesne systemy antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich niesztampowa, atrakcyjna stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, gdyż wykonywane są zawsze z materiałów wysokiej klasy.

Jakie usługi oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten oferujący drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć również na polu kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol otrzymują darmową konsultację przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów w domu, co da pewność, że zamontowanie drzwi przebiegnie bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich osobiście przygotowanego szkicu, idealnie dostosowanych do konkretnej wizji. Tyczy się to nie tylko formatu drzwi, ale również metoda wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]