Spływ kajakowy – niezapomniane przeżycia

Spływ kajakowy – niezapomniane przeżycia

Spływ kajakowy Dunajcem to wspaniała metoda zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią entuzjaści czynnego wypoczynku. Spływ kajakowy po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane przeżycia i sporą dawkę adrenaliny. Oferta jest kierowana dla rozmaitych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i korporacji, które chcą zorganizować integrację dla pracowników. Planujesz wyjazd w góry i na trasie wycieczki leży Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, której nie wolno Ci przegapić.

Dlaczego warto zdecydować się się na spływ kajakowy na Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która gwarantuje doskonałe warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna będąca w pobliżu powoduje, iż spływ kajakowy Dunajcem staje się bardzo popularną odmianą aktywności. W rzece występują również rozmaite gatunki ryb, które można zobaczyć podczas spływu, a bajkowe widoki zachwycają. Trasa prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwację dzikiej przyrody w pełnej okazałości. By uczestniczyć w spływie, konieczne jest odpowiednie przeszkolenie oraz sygnowanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami sterują doświadczeni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ kajakowy po Dunajcu – aktywny wypoczynek w sercu Pienin

Organizator spływów kajakowych na Dunajcu proponuje klientom do wyboru 3 pakiety – Comfort, Basic oraz Active. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram albo gumowe kajaki Gumotex Palava, kamizelki, wiosła, kaski i hermetyczne opakowania. Ze sobą trzeba wziąć koszulkę oraz spodenki do przebrania, sportowe obuwie, jak również ręcznik. Oprócz tego w pakiecie Comfort zagwarantowany jest dojazd busem ze Szczawnicy.