Nowoczesne meble z litego drewna kupisz od polskiego producenta

Nowoczesne meble z litego drewna kupisz od polskiego producenta

Meble dębowe kupisz na https://stfurniture.com/sklep/.

Nasze wnętrza i sposób, w jaki je aranżujemy, potrafi dużo powiedzieć o naszym poczuciu estetyki, osobowości, a także o tym, jak rozumiemy komfort. Klientów już nie zadowala oferta wszechobecnych meblarskich sieciówek, gdzie można kupić standaryzowane meble, wytwarzane w setkach tysięcy sztuk, jednakowe dla nabywców z Polski, jak i z Europy. Z tej przyczyny poszukujemy mebli, które nie tylko będą w pełni ergonomiczne, ale też będą uzewnętrzniać nasz indywidualizm. Taka jest właśnie oferta polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Marka Swallow’s Tail Furniture – polski producent mebli z drewna

Firma Swallow’s Tail Furniture działa od 2012 r. i tworzy ją para projektantów z Wrocławia z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jednakże wyjątkowe meble proponowane przez studio STF to wynik dokładnej pracy większego zespołu pracowników, składającego się z zawodowych rzemieślników, technologów oraz konstruktorów. Firma Swallow’s Tail z nadzwyczajną troską podchodzi do procedury kreowania kolejnych linii mebli, oddając każdej fazie – od roboczego szkicu, przez zarys konstrukcji, aż po dobór najlepszego gatunku drewna – sto procent zaangażowania. To szczególne dopracowanie najmniejszych detali kolejnych nowych projektów sprawia, iż meble marki Swallow’s Tail Furniture charakteryzują się w zasadzie doskonałym wykończeniem. Nie jest więc zaskoczeniem, że projekty studia STF uhonorowano mnóstwem wyróżnień z dziedziny designu i można oglądać je na targach wnętrzarskich w Polsce i w Europie (np. w Kolonii, w Paryżu lub w Warszawie).

Rzemieślnicze meble studia STF – nie tylko stoły do kuchni i ławy

Wszystkie meble Swallow’s Tail Furniture, w tym także meble dla dzieci, można zamówić bezpośrednio na stronie internetowej studia. Oprócz funkcjonalnych biurek, stolików kawowych i stołów do jadalni, ten producent mebli z drewna ma w swojej ofercie też komody, krzesła oraz ławy, jak również designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak świeczniki oraz ramy do luster). Warto podkreślić, iż należność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można opłacić w wygodnych ratach. Nowoczesne meble studia STF można kupić także w salonach meblowych na terenie całego kraju (np. w Lublinie, w Bydgoszczy czy w Poznaniu) oraz w Europie (m.in. w Szwajcarii czy we Francji).

Dane:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]