Budowanie wizerunku w biznesie – wnętrza firmy w Mapach Google

Budowanie wizerunku w biznesie – wnętrza firmy w Mapach Google

Na www.fotografsv.pl uzyskasz rzetelną pomoc fachowca w zakresie wykonania modelu 3D.

Wirtualny spacer z modelem 3D to idealna metoda na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszej nieruchomości, biura czy powierzchni usługowej, z których zamierzają korzystać. Dla wielu osób okazja do obejrzenia danego wnętrza przed wyborem oferty jest niesłychanie istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację do reklamy i dlaczego opłaca się to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy w dalszej części artykułu.

Co daje wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie sporej ilości fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W takim modelu widzimy układ wszystkich lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, zbliżać oraz zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model udostępnia się klientom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do ogólnej bryły nieruchomości oraz do wnętrz 3D. Nie licząc wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy także wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się dużą popularnością. Polega on na tym, że prócz przeglądania samego modelu 3D wnętrza, przykładowo hostelu bądź biura firmy, możemy przejść za pojedynczym kliknięciem do dowolnego pomieszczenia, a następnie rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR pozwala też przechodzić do innych wnętrz podobnie w rzeczywistości.

Gdzie warto udostępnić wirtualny spacer VR?

Dzięki modelom 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo pokazać klientom konkretny budynek i jego wnętrza. Tę metodę promocji można wykorzystać do zaprezentowania baru, warsztatu bądź hostelu, jak również w prosty sposób zademonstrować dużemu gronu zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, w celu sprzedaży budynku, aby przyszli klienci mieli możliwość dokładnie zapoznać się z nieruchomością.

Jest wiele argumentów, dla których opłaca się przygotować modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to sposobność umieszczania ich na naszej stronie firmowej, w Mapach Google czy dodanie ich do wielu pomocnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również doskonałą możliwość zachęcenia klienta, żeby zamówił nasze usługi . Internauci, którzy poznają bliżej naszą firmę obdarzą ją o wiele większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to również świetna metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – mimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać w prosty sposób — należy po prostu zamówić jego wykonanie u doświadczonego fotografa.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]