Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Catering dla firm - zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o tej usłudze.

Rozmowy biznesowe, szkolenie lub sympozjum – każde poważne przedsiębiorstwo z pewnością w końcu stanie przed potrzebą przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przygotowanie posiłków i napojów dla jego uczestników. Jeśli na organizowanym wydarzeniu może pojawić się mnóstwo osób, wypada zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – przekąski, które można błyskawicznie skonsumować

Kursy oraz sympozja biznesowe to eventy trwające przeciętnie po 8-10 godzin, często także przez parę dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy program wykładów, między którymi zaplanowane są maksymalnie dwie-trzy niedługie przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść duży obiad w okolicznej kafeterii. Z tej przyczyny tak ważne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz małych przekąsek, które mogą błyskawicznie spożyć w czasie przerwy, a jeśli organizator pozwoli, także zabrać ze sobą na salę wykładów. Podmioty oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można skonsumować bez niebezpieczeństwa pobrudzenia rąk czy ubrania. W ramach usługi cateringu dla firm użyczany jest też sprzęt do przyrządzania napojów gorących.

Czy warto zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są niezwykle potrzebne, pozwalają bowiem uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Poza tym jest to również możliwość nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w bardziej hermetycznej grupie kwestii roztrząsanych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i słodkimi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych firm, nigdy nie zastąpi profesjonalnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Goście prestiżowych konferencji lub płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, gryząc kupione po drodze w piekarni bądź przyniesione z domu kanapki. Zamówienie usługi cateringu firmowego podkreśli więc prestiż szkolenia i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał również o dobrym samopoczuciu gości.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]