Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Zamów serwis okien PCV Warszawa na serwismeteo.pl.

Regularnie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego typu zniszczenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien niekorzystnie działają też warunki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić serwisanta. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalna ekipa serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]