Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Parking przy lotnisku w Krakowie - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na http://tinyurl.com/vm22tj5.

Najważniejsze atuty lotów samolotem, które spowodowały, iż tego typu transport zyskał niesamowite uznanie, to możliwość dotarcia także w bardzo oddalone miejsca świata, szybkość i komfort. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, wiąże się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest niewątpliwie konieczność dostania się do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu musi przecież przebyć wiele kilometrów. Tak długą drogę najdogodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne komplikacje łączące się z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Parking w Balicach – odpoczywaj spokojnie, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało przygotować swoją podróż tak, aby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu położonego obok samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę wozu, więc w czasie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego martwić. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, toteż nie musimy martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie auta. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest szczególnie istotne podczas silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja pomocy pracowników

Decydując się na usługi oferowane przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć także na wiele ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest niewątpliwie możliwość skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Ponadto kierowcy mogą liczyć na wsparcie obsługi parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo spadek ciśnienia w oponach czy też rozładowanie akumulatora.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]