Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Potrzebujesz sprawdzić, kto wykonuje wirtualny spacer? Koniecznie kliknij na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby przedsiębiorstwa ewentualnie nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjny element, który warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia tworzące realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery można publikować obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu Google przenosi nas do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy dodatkowe koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Jakie branże zyskają na stworzeniu wirtualnego spaceru 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy i pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google oraz na naszej stronie www opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie stworzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Możemy także pokazać w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, jak gabinet medycyny estetycznej bądź lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]