Jakich zleceń podejmie się agencja detektywistyczna?

Jakich zleceń podejmie się agencja detektywistyczna?

Usługi detektywistyczne cieszą się w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, odszukać bezcenne informacje na temat rodziny, jak również pracowników. Profesjonalna agencja detektywistyczna oferuje wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi warunków i sposobu pieczy nad dzieckiem, wierności partnera, zasadności wystawienia tzw. L-4 lub ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru prawa czy nowych technologii, co pozwala na prostsze uzyskanie cennych informacji.

Agencja detektywistyczna – kto przede wszystkim korzysta z jej usług?

Z oferty agencji detektywistycznych zazwyczaj korzystają osoby chcące wykazać niewierność męża lub żony i zaprezentować je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług świadczonych przez doświadczone agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy chcące zweryfikować swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać profesjonalistom?

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który umożliwia w szybki i sprawny sposób uzyskać niezbędne informacje. Są to m.in. profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich personel ma też praktykę w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć w sądzie.